Video düzenleyicisi, yapmaVideoShow adıyla geliştirilen ancak Türkiye'de Video düzenleyicisi, yapma ismiyle yayımlanan uygulama ile Android cihazınızdaki tüm videoları düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz.

 

Google Play'de birçok ülkede tavsiye edilen video düzenleyicisi sayesinde Android telefonunuzda videolar geliştirebilir, halihazırdaki videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Uygulama ile video üzerinde yapabileceğiniz düzenleme seçenekleri arasında kırpma, kısaltma ve hızlandırma gibi temel işlevlerin yanında gelişmiş özelliklerde bulunuyor. Bu özellikler arasında videoya ses ekleme (kendi sesiniz dahil), videoyu sıkıştırarak boyutunu küçültme, video üzerine yazı yazma ve emoji ekleme oldukça popüler.

 

Video düzenleyicisi, yapma normalde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak bazı gelişmiş özellikler ücretli versiyonda sunuluyor. Ücretli özellikler arasında video temaları, altyazı metni için yazı tipleri ve stilleri, efektler, filigranlar ve videoya süresiz müzik ekleme bulunuyor. Bu özellikleri sürekli kullanırım diyorsanız uygulama içerisinden ücretli abonelik açabilirsiniz. 


Ekran Görüntüleri