Overdrive CityOverdrive City ile araba şehri kuruluyor.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyun, şehir kurma ve araba yarışını bir araya getiren başarılı bir kurguya sahip. Overdrive City temel olarak hem kendi şehrinizi kurduğunuz hem de araba yarışlarına katılarak kendinizi gösterdiğiniz bir oyun. Şehirde yapacağınız her geliştirme için gerçek zamanlı yarışlara katılmanız ve yarışlardan ödül kazanmanız şart. Özellikle birinci olursanız büyük binalara özel ödüller ve geliştirme seçenekleri kazanıyorsunuz.


CepPlay serisi ile bildiğimiz efsane yarışlar Overdrive City'nin hikayesinde de kendisine yer bulmuş. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunda da sürükleyici ve heyecan dolu araba yarışları sizi bekliyor. Bu sefer yarışırken kendi şehrinizi inşa edecek, özel araçlar üreterek yarışlarda rakiplerinizi fark atacaksınız. Overdrive City'da bildiğimiz lüks marka arabalar var, bunları şehirde kuracağınız modifiye merkezleri ile kendiniz geliştiriyorsunuz.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun mükemmel grafik kalitesi ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkıyor. Şehir kurma ve yarış tarzını bir araya getiren bu hikayeye katılmak için Overdrive City APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.