Idle Life Sim - Simulator Game


Idle Life Sim oyunu ile sanal karakterin hayatını kontrol edin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Idle Life Sim - Simulator Game oyununda kendinize ait bir karakter seçiyor ve onun tüm hayatıyla ilgileniyorsunuz. Oyun bir nevi hayat kontrol etme oyunu ve tabii ki sanal. Avatar ismi verilen karakterlerden birisini seçerek bu simülasyona başlıyor ve küçüklüğünden yetişkin bir insan olana kadar her şeyiyle ilgileniyorsunuz.


Idle Life Sim'in en önemli tarafı, vereceğiniz kararlardan karakterin doğrudan etkilenmesi. Yani karakterin hayatı, sizin kararlarınıza göre şekilleniyor. Aslında bu gerçek hayatımızda da böyle ama sanal hayattaki oyuna devam edebilmek için doğru kararlar vermeniz şart.


Android telefon ve tabletlerde oynanabilen Idle Life Sim, hayat kontrolü açısından birçok özelliğe sahip. Avatar karakterinizi özelleştirmek, ev dekorasyonu, okul hayatı, iş hayatı ve oyundaki diğer karakterlerle olan ilişkileri gibi çok geniş bir görev alanınız var. Örneğin, okul bittikten sonra karakterinizin sporcu, iş insanı, memur veya esnaf olması gibi seçimler oyununuzu doğrudan etkiliyor. Bu nedenle karakterinizin nasıl bir hayat yaşamasını istiyorsanız, seçimlerinizi de ona göre yapmanız gerekiyor.


Oyunun grafikleri mükemmel denecek kadar başarılı. Sezgisel kontroller ve akıcı oyun hikayesi de oyun deneyimini ve keyfini arttıran özellikler arasında. Simülasyon tabanlı sanal hayat oyunlarını seviyorsanız Idle Life Sim kesinlikle size göre. Idle Life Sim APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin, oynamaya başlayın. İyi oyunlar.


Ekran Görüntüleri