Farming Simulator 16Farming Simulator 16, simülasyon tabanlı geliştirilen oldukça başarılı bir Android çiftlik oyunu.


Android için geliştirilen Farming Simulator 16, en iyi çiftlik oyunları arasında yer alıyor. Oyunun bu başarısının arkasında geniş bir açık dünya ve bir çiftlikte olması gereken her şey var. Oyundaki çiftliğiniz ilk başta küçük, ama ekin işlemleri ve ticaretten kazanacağınız paralarla çiftliği büyütüyor, yeni traktörler, biçerdöverler ve ihtiyacınız olan tüm tarım makinelerini satın alabiliyorsunuz.


Farming Simulator 16 simülasyon tabanlı geliştirilmiş. Başarıyla kurgulanan oyun motoru gayet akıcı ve gerçekçi bir deneyim sunuyor. Örneğin, Türkiye'de de çok karşılaştığımız New Holland, Massey Ferguson ve MAN gibi tarım makinesi üreten birçok firma oyunda yer alıyor. Makine demişken, oyunda temel olarak bir çiftlikte olması gereken her türlü tarım aleti var: Traktör, biçer döver, patoz, tırmık, pulluk ve daha sayamadığımız onca alet.


Yetiştireceğiniz tarım ürünleri oyunda para kazanmanın tek yolu diyebiliriz. Buğday, kanola, mısır, patates ve şeker pancarının yanında çeşitli meyveleri de çiftliğinizde yetiştirebilirsiniz. Yetiştireceğiniz her ürünü satabileceğiniz bir pazar mevcut. Bu pazarda insanların ihtiyaçlarına göre ürünlerinizi satıyor ve para kazanıyorsunuz. Daha sonra da bu paraları çiftliğinizi büyütmek için kullanıyorsunuz.


GIANTS Software tarafından sunulan Farming Simulator 16 tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Üç boyutlu grafik modellemesi ve başarılı simülasyon motoru sayesinde severek oynayacağınız oyunu hemen indirebilirsiniz. Farming Simulator 16 APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.


Ekran Görüntüleri