VaingloryMOBA oyunlarının en iyilerinden birisi olan Vainglory 5V5 ile yer altı savaşlarının sürükleyici hikayesine katılın.


DOTA2 ve LOL benzeri bir savaş oyunu olan Vainglory destansı savaş karakterlerinin, ejderhaların ve üstün yeteneklere sahip müttefiklerin çarpıştığı gerçek zamanlı bir savaş oyunudur. MOBA (Multiplayer online battle arena) tabanlı geliştirilen oyunda kendi karakterinizi seçecek ve gerçek oyuncuların yönettiği karakterlere karşı 5'e 5 savaşlara katılacaksınız. Oyunda farklı gruplara toplanmış toplam 37'den fazla savaşçı karakter bulunuyor. Her karakterin kendine has özel yetenekleri ve savaş stili var. Hem bu yetenekleri geliştirmek hem de yeni bir savaş karakteri almak için arenada kazandığınız ödül puanlarını harcıyorsunuz.


MOBA tarzındaki oyunlar özellikle grafik konusunda çok başarılı oluyorlar. Vainglory 5V5 de konsol kalitesindeki grafiklerle sizi savaşın içerisine çekmeyi başarıyor. Saniyede 120 kare (FPS) görüntü kalitesi sunan oyun bu konuda neredeyse bir ilki başarmış. Ayrıca üç yoldan oluşan hedef ve arena haritası savaş alanındaki konumunuzu çok net görmenizi sağlıyor.


Kullanıcılara ücretsiz sunulan Vainglory 5V5 APK dosyasını hemen indirerek Android'in en iyi MOBA savaşlarında yerinizi alabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri