Towerlands - strategy of tower defenseTowerlands - strategy of tower defense, strateji tabanlı geliştirilen fantastik bir savunma oyunudur.


Gerçek zamanlı geliştirilen Towerlands, RPG tabanlı stratejik savunma savaşlarını konu alıyor. Epik hikayesiyle öne çıkan oyunda kendi bölgenizi korumak için savaşlara katılacaksınız. Amacınız, sahip olduğunuz bölgenin savunma kalesini güçlendirmek ve düşmanlardan korumak. Unutmayın, en iyi savunma saldırıdır. Bu yüzden atağa geçtiğinizde yeni topraklar kazanabilirsiniz. Bu durumda onları korumak için de savunma kalenizi kurmanız şart.


Kale savunma oyunları arasında yer alan Towerlands strateji oyunlarını seven kullanıcılar arasında oldukça popüler. RPG tabanlı geliştirilmiş olması sayesinde askerlerinizin yeteneklerini geliştirmeniz mümkün. Savaş kazandıkça kaleniz için yüksek seviyelerin kilitleri de açılıyor. Tabii ki daha iyi bir kale daha çok düşmanı durduracak.


Towerlands - strategy of tower defense grafikleri ve kontrolleri açısından gayet ideal bir oyun. Arcade tarzına benzeyen grafikleri oyunun keyfini arttırıyor. Savunma tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle denemenizi öneririz. Towerlands APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve kalenizi savunmaya başlayın. İyi oyunlar.


Ekran Görüntüleri