Road to Valor: World War IIRoad to Valor: World War II oyunuyla 2. Dünya Savaşı'nda general görevleri sizi bekliyor.


Oyun 2. Dünya Savaşı'nı konu alan fantastik bir savaş oyunudur. General görevini yerine getireceğiniz oyunda kontrolünüzdeki ordu ile birlikte PvP savaşlara katılacak, düşman birliklerini yok etmek için stratejiler geliştireceksiniz. Oyunun gerçek zamanlı olduğunu belirtelim. Yani, dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncularla gerçek zamanlı olarak savaşıyorsunuz. Bu yüzden hem ordunuzun askeri yetenekleri hem de geliştireceğiniz strateji oldukça önemli.


Road to Valor: World War II hikayesinde tarihi bir savaş dokusu öne çıkıyor. 1940'larda gerçekleşen savaşta çevre modellemesi tarihi modellemeye uygun bir şekilde geliştirilmiş. Bu sayede tarihi bir oyun oynadığınızı hissediyorsunuz. Oyunda General rütbesindeki bir asker rolünde olduğunuzu söylemiştik. Emrinizde büyük bir ordu olacak ve ordunuzla birlikte bu tarihi hikayede kazanmak için savaşacaksınız. Özellikle düşman bölgelerine yapacağınız keşif çalışmaları savaş alanındaki kaderinizi belirliyor. Almanya, Japonya, ABD, Sovyetler Birliği, Fransa, İtalya ve İngiltere gibi 2. Dünya Savaşı'na katılan tüm devletler oyunda yer alıyor. Kendi safınızı seçin ve gücünüzü gösterin.


Android savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız, tarihi hikayesiyle Road to Valor: World War II kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Road to Valor: World War II APK dosyasını hemen indirin ve 2. Dünya Savaşı'ndaki görevlerinize başlayın. İyi oyunlar.


Ekran Görüntüleri