Warface: Global Operations – PVP Action ShooterWarface: Global Operations oyunuyla aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.


PvP ve FPS tabanlı geliştirilen Warface: Global Operations oyununda dünyanın her yerinde askeri görevlere katılacak, size verilen hedefleri yok etmek için savaşacaksınız. Bilgisayardan bildiğimiz Warface oyununun mobil uyarlaması olan Warface: Global Operations nişancılık oyunlarını sevenler için gayet başarılı bir oyun.


Warface: Global Operations temel olarak takımların savaşına dayalı. Bir takım hedefleri yok etmekle görevliyken, karşı takım ise hedefi korumakla görevli. Warface Android versiyonunu hemen indirerek bu takım savaşındaki yerinizi alabilirsiniz.


My.com stüdyosunun geliştirdiği oyun aksiyon dolu hikayesi, yüksek kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Android aksiyon oyunlarını sevenler için Warface Global Operations gayet ideal bir yapım durumunda. Oyunu oynamak için Warface Global Operations APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.


Ekran Görüntüleri