Sniper Strike – FPS 3D Shooting GamePvP tabanlı geliştirilen Sniper Strike: Special Ops'ta onlarca keskin nişancı görevi sizi bekliyor.


Üç farklı oyun modunda yüzlerce görev içeren Sniper Strike'ta her görev kısa bir hikaye ile oyunculara anlatılıyor. Bu hikayeye uygun olarak görevi tamamlamak için bölge keşfini yapmanız ve hedefi tam olarak belirlemeniz gerekiyor. Saldırı Kuvveti ismindeki özel nişancı timinizle beraber görev alanındaki çeşitli yerlerde pozisyonunuzu alıyor ve düşmanınızı beklemeye başlıyorsunuz. Oyunda asıl amacınız hedefi yok etmek ve rehineleri kurtarmak, ancak düşmana ne kadar çok zarar verirseniz başarı oranınız o kadar yüksek oluyor.


Sniper Strike: Special Ops'un klan sisteminde dünyanın her yerindeki oyuncularla veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Liderlik tablosunda diğer oyuncuları geçmek için Sniper'ınızı geliştirmeniz gerekiyor. Silahınızın gücü her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyor. Silahınızı yükseltmek için görevlerden kazanacağınız özel ödülleri ve para puanları kullanabilirsiniz.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek. Savaş alanındaki çevre tasarımı ve atış motiflerindeki mükemmel animasyonlar Sniper Strike'ın sürükleyiciliğini arttırıyor. Ücretsiz olarak sunulan Sniper Strike APK dosyasını indirerek keskin nişancı timindeki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.


Ekran Görüntüleri